Online marketing

Online marketing

Cieľom online marketingu je zvýšiť návštevnosť webovej stránky a maximalizovať zisk z predaja produktov alebo poskytovaných služieb. Potenciálni klienti nájdu vašu webovú stránku len vtedy, ak sa stránka bude nachádzať na popredných miestach v internetových vyhľadávačoch.

Popredné miesta dosahujú kvalitné webové stránky, ktoré sú optimalizované pre vyhľadávače (angl. SEO — Search Engine Optimization). Ak sa vaša stránka nenachádza tam, kde by ste chceli, môžete si pomôcť platenou reklamou.

Platená PPC reklama

Hlavnou výhodou takejto reklamy je garancia, že neplatíte za zobrazovanie reklamy, ale len za kliknutie (angl. PPC — pay per click), ktoré privedie reálneho návštevníka na vašu webovú stránku. Vytvoríme vám pútavé reklamné slogany, ktoré pritiahnu pozornosť, vyberieme vhodné kľúčové slová ako aj nevhodné kľúčové slová, aby ste nič neplatili navyše.

Google reklama

Reklamná služba AdWords spoločnosti Google ponúka možnosť zobraziť reklamy na základe vyhľadávaných kľúčových slov alebo v reklamnej sieti Google partnerov. Využiť môžete aj geografické cielenie (napr. reklamu uvidia len návštevníci do istej vzdialenosti od vašej predajne).

Facebook reklama

Najpopulárnejšia sociálna sieť Facebook je vhodná na inzerciu nových produktov a služieb, ktoré sú určené hlavne mladšej generácii. Výhodou takejto kampane je presné demografické cielenie podľa profilu používateľa (napr. vek, pohlavie, vzdelanie, príslušnosť k skupinám a pod.).

Etarget reklama

Kontextová reklama v sieti Etarget umožňuje zobraziť reklamu na slovenských informačných portáloch (napr. zoznam.sk, sme.sk, pravda.sk a mnohých ďalších). Reklama sa zobrazuje na základe výskytu inzerovaného kľúčového slova v texte. Tento typ reklamy je vhodný, ak sa chcete zviditeľniť.

Komplexné riešenie online marketingu

Chcete z vašej webovej stránky vyťažiť maximum? Navrhneme a vytvoríme vám komplexnú online marketingovú stratégiu, ktorá bude zahŕňať:

  • SEO odporúčania pre vašu stránku,
  • vytvorenie a správu PPC kampane,
  • prezentácie na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, LinkedIn),
  • pravidelnú starostlivosť (štatistiky, vylepšenia kampane).

Získali sme nový pohľad na online marketing. Už to nie je len platenie poplatkov, ale zo štatistík presne vieme, za čo platíme. Navyše nám SEO optimalizácia stránky priniesla nových návštevníkov, za ktorých neplatíme.

Impulz Real — realitná kancelária

Google reklama nám pomohla zvýšiť návštevnosť stránky a zviditeľniť firmu v jej začiatkoch. Získali sme nových klientov, ktorí by ináč našu stránku nenašli.

Open Solutions — vývoj softvéru na mieru